Holowanie Chrzanów

JAKO NIELICZNI OPRÓCZ ŚCIĄGNIĘCIA POJAZDU, POMAGAMY W NAPRAWIE – WSPÓŁPRACA Z WARSZTATAMI W DZIEŃ I W NOCY, POMOC W ZDOBYCIU CZĘŚCI, ORGANIZACJA NOCLEGU.
MOŻLIWOŚĆ SAMOCHODU ZASTĘPCZEGO. HOLOWANIE CHRZANÓW – JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI 24H NA DOBĘ 7 DNI W TYGODNIU, 365 DNI W ROKU, !

holowanie chrzanow

Jesteśmy profesjonalną firmą o długiej tradycji w branży motoryzacyjnej. Od początku swojej działalności zajmujemy się holowaniem pojazdów oraz wszelkimi usługami związanymi z pomocą drogową. Działamy przede wszystkim na terenie miejscowości Chrzanów, Jaworzno oraz województwa małopolskiego i śląskiego, jednak świadczymy również usługi holownicze na terenie całego kraju, a także Europy, co jest naszym dodatkowym atutem.

Wypadki, awarie, usterki i nieoczekiwane stłuczki zdarzają się każdemu kierowcy. Kryzysowych sytuacji nikt nie jest w stanie przewidzieć, a nawet najlepszy kierowca może potrzebować podczas wyjazdu pomocy drogowej. W trosce o komfort i cenny czas klienta, podejmie się sprawnego autoholowania na terenie miasta Chrzanowa, Jaworzna i okolic. W przypadku awarii auta, w wypadku, którego uczestnikiem był klient oraz podczas stłuczki, odholujemy pojazd do najbliższego warsztatu naprawczego lub w miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę. Dzięki  specjalistycznemu pojazdowi, holowanie odbywa się sprawnie, szybko i bez utrudnień dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Na miejsce zdarzenia przybywamy błyskawicznie, gwarantując kompleksowe podejście do potrzeb klienta oraz profesjonalne pozbycie się awarii lub innego problemu, nie tylko natury technicznej.

AUTOSTRADA A4 CHRZANÓW